מי אנחנו

גאיא ייזום ובינוי היא חברה יזמית בתחום הנדל"ן לבנייה רוויה והתחדשות עירונית המתמחה בפרויקטי חיזוק, שיפוץ ותוספת דירות לבניינים קיימים תוך השבחתם במסגרת תמ"א 38. כמו כן גאיא מובילה ויוזמת פרויקטים של הריסת בניינים קיימים ובניית בניינים חדשים במקומם במסלול של תמ"א 38 (תיקון מס' 2).

גאיא הוקמה על ידי איתן רכטר שהינו מנכ"ל קרדן ומבעלי השליטה בחברה זו. במהלך 25 השנים האחרונות ביצעה החברה פרויקטי בנייה בהיקפים של אלפי יחידות דיור בישראל ובעולם. רכטר מביא עימו ידע נרחב, אמינות ועוצמה פיננסית שנצברו במהלך שנים של פעילות ענפה בבנייה והקמה של פרויקטים רבים ומוצלחים לאלפי משפחות בישראל ומחוץ לישראל. קרדן עוסקת גם בביצוע עבודות בנייה כחברה קבלנית דרך חברת אל-הר.
פרויקטים לדוגמא של קרדן נדל"ן:
אחוזות הנשיא-רחובות, נוטן-הרצליה, קרדן במושבה-פ"ת, רמת קרדן-ר"ג, גבעת אנדרומדה, יפו, מגדלי קרדן-ת"א, באר יעקב החדשה.

הנהלה:

יואב בר זאב שותף ומנכ"ל החברה הינו יזם נדל"ן, הפועל בארץ ובחו"ל בעשור האחרון בתחום הבנייה למגורים. ליואב ניסיון רב בשיווק ופיתוח פרויקטי נדל"ן.
 
אלון רכטר אשר עוסק בתחום הנדל"ן כבר למעלה מעשור הינו דירקטור בחברה.
במהלך שנותיו בתחום, היה אלון אחראי על חיזוק ותוספות למבנים בחו"ל, פיתוח פרויקטי מגורים ועסקאות נדל"ן מניב בסדר גודל של מאות מיליוני ש"ח.
 
גיא שעיה שימש במהלך השנים 2002-2009 כסמנכ"ל הפיתוח העסקי של בסר אירופה מקבוצת בסר. לגיא נסיון רב שנים בניהול ייזום וביצוע של אלפי יחידות דיור במזרח אירופה


הצוות הניהולי של גאיא מורכב מאנשי מקצוע איכותיים הניחנים ברגישות ובסבלנות הדרושים בכדי לנהל מערכות יחסים עם בעלי דירות בפרויקטים מורכבים מסוג תמ"א 38. לרשות גאיא עומדים יועצים מקצועיים מהשורה הראשונה בישראל בתחום האדריכלות, הקונסטרוקציה, הפיקוח ההנדסי וכיוצ"ב.


לגאיא הניסיון והחוסן הפיננסי הדרושים לביצוע פרויקטי תמ"א 38 תוך שימת דגש על מיקסום זכויות בעלי הדירות ועמידה בלוחות זמנים קצרים ככל שניתן לביצוע הפרויקט. גאיא מחויבת לעמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר הן במונחי בטיחות ואיכות הבנייה והן במונחי העיצוב והמראה. הפרויקטים המבוצעים ע"י גאיא נבחרים ומנוהלים בקפידה כך שכל אחד מהם יהפוך לאבן דרך למצויינות בהליכי ההתחדשות העירונית.